Karherop napisał(a):

Niby podniesiono wiek CLJ, ale z drugiej strony jeśli trzymać tam 19 letnich chłopaków, to ja wolę już ich ogrywać w 3/2 lidze na wypożyczeniu
Jeśli mamy tam trzymać najstarszych chłopaków to tylko jako "złapanie" rytmu meczowego przed występami w ekstraklasie. Widać to było choćby po naszych stoperach (Żyłka, Hoyo) że występy w CLJ nic im nie przynosily.
|
Ja się z Tobą zgadzam.
Ale to jest oficjalny argument przedstawiony przez klub, uzasadniający niezgłaszanie rezerw do 4 ligi.
Tak samo mówił Pasieczny na spotkaniu z Socios w listopadzie.