sandomingo napisał(a):

Pisałem o trójce: Koncewicz-Żyłka i Ćwik (Orlęta Radzyń Podlaski) oraz Chełmecki (Łks Łagów).
o Warczaku zapomniałem, bo miał dłuższą kontuzję ale on wiekowo załapie się jeszcze do nowej CLJ
|
Niby podniesiono wiek CLJ, ale z drugiej strony jeśli trzymać tam 19 letnich chłopaków, to ja wolę już ich ogrywać w 3/2 lidze na wypożyczeniu
Jeśli mamy tam trzymać najstarszych chłopaków to tylko jako "złapanie" rytmu meczowego przed występami w ekstraklasie. Widać to było choćby po naszych stoperach (Żyłka, Hoyo) że występy w CLJ nic im nie przynosily.