Karherop napisał(a):

|
W gwoli ścisłości w 3 lidze dwa dwoch , trzeci z młodych grał w Garbarni (Warczak), ale chłopak nie ma szans na przebicie pewnego poziomu
|
Pisałem o trójce: Koncewicz-Żyłka i Ćwik (Orlęta Radzyń Podlaski) oraz Chełmecki (Łks Łagów).
o Warczaku zapomniałem, bo miał dłuższą kontuzję ale on wiekowo załapie się jeszcze do nowej CLJ