czaro napisał(a):

Właśnie dlatego, że nikt nie uwierzyłby w powrót Ondraska, a okazało się to prawdą, teraz traktujemy poważnie plotkę o Bashy.
A na czym polegała jego rola, oprócz tego, że wrzucił jakiś obrazek na instagrama?
|
przecież instagram to tylko emanacja , tak jak "cieszynka" sensu stricto