silver03 napisał(a):

Najlepsze, że Kiko dalej się kręci w pobliżu ekstraklasy, za dobry hajs na pewno z chęcią by podziałał w Wiśle.
No, ale ponoć Brożek ma lepszego nosa do piłkarzy.
|
"za dobry hajs na pewno z chęcią by podziałał w Wiśle." - no a teraz w I lidze gdzie niby mamy ten dobry hajs?
Na jego usługi trzeba było decydować się wczesniej - no albo jest gotów coś robić po cenach I-ligowych