Mar85 napisał(a):

|
No w sumie kompromitacja jest i to największa w historii bo nigdy się nie zdarzyło aby Żydy były wyżej w klasie rozgrywkowej od nas. Ale to w sumie nic takiego. Trzeba zawsze wszystko usprawiedliwiać. I takie śpiewki co roku i pitolenie że nie możliwe jest spaść.
|
Pamiętasz mecz z Legią ?
Pamiętasz spadek w latach 80-tych z gwiazdami w składzie ?
Pamiętasz mecz z Valerengą ?
A nawet "awans" z Knurowem ?