Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.05.2022, 14:22
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
No w sumie kompromitacja jest i to największa w historii bo nigdy się nie zdarzyło aby Żydy były wyżej w klasie rozgrywkowej od nas. Ale to w sumie nic takiego. Trzeba zawsze wszystko usprawiedliwiać. I takie śpiewki co roku i pitolenie że nie możliwe jest spaść.
Pamiętasz mecz z Legią ?
Pamiętasz spadek w latach 80-tych z gwiazdami w składzie ?
Pamiętasz mecz z Valerengą ?
A nawet "awans" z Knurowem ?
Odpowiedz cytując