|
Ja rozumiem, że tłum chce krwi - ale finansowo, marketingowo oraz biznesowo się wszystko w Wiśle zgadza. Oznacza to, że nie ma co ludzi odpowiedzialnych za te sfery zmieniać. Sportowo zawiedliśmy i powinno się wymienić osoby odpowiedzialne za ten pion, a nie wszystkich jak leci. Scouting zawiódł, były dyr sportowy zawiódł, osoby robiące transfery po jego odejsciu również. A przede wszystkim zawiódł trener i zawodnicy. O ile trio nie wymienimy, bo raczej nie ma chętnych na klub to zawodników owszem. Niestety Brzęczek pewnie dostanie kolejną szansę. A nie powinien, bo zwyczajnie nie zasłużył na nią.
Uważam, że powinno się szybko zatrudnić trenera nawet z ligi niżej, który ma w CV parę awansów i z nim konsultować kształt kadry. W kolejnego magicznego dyrektora sportowego 'z prawdziwego zdarzenia' nie uwierzę.
Brzęczek moim zdaniem ma zły profil pod bycie faworytem i taśmowe wygrywanie. Miał dobry profil pod walkę o utrzymanie i zawiódł. Jak mamy ambicję wygrać 1ligę to trzeba grać w pilkę, a nie walczyć o punkty. Paradoksalnie to już nawet Gula byłby lepszy. Konterką i lagą na bałagan to my możemy zrobic miejsce 5-10 i conajwyzej fartem awansować. A jak chcemy budowac drużynę na czołówkę ligi to oprócz piłkarzy potrzebujemy trenera nawykłego do regularnego wygrywania potrafiącego zbudować druzynę grającą ofensywny futbol. I dać mu z dwa sezony, niech buduje.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 20.05.2022 o godz. 20:03.
|