Wyświetl pojedynczy post
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23203
Stary 20.05.2022, 13:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tu więcej o tym zawodniku i aktualny wywiad.

https://igol.pl/jakub-kuzdra-tesknie-za-pilka-wywiad/

Podkresle ostatni akapit, bo takie "marzenia" to wydawały być już przeszłością. Brać gościa zanim zgarnie go jakaś Termalika lub arka. U nas na LO będzie wyrwa do obsadzenia
25-letni prawonożny obrońca, który zagrał 11 meczów na lewej obronie w swojej przygodzie z piłką. "Świetny pomysł" na obsadę pozycji LO i ogólnie na poprawę ciągnącej się od dawna kiepskiej gry zespołu Wisły.

To ja już wolę tego niekochającego Wisły Matynię, przynajmniej ma lewą nogę.
Odpowiedz cytując