Mixu napisał(a):

Wychodzenia z długów, pozyskiwania sponsorów to w pierwszej kolejności.
Zawalili ze strategią ściągania zagranicznego taniego szrotu i braku zakupu napastnika z prawdziwego zdarzenia.
Zatrudnienia Guli to nie był błąd to wszyscy chwalili ten wybór na początku.
Chyba Karma wróciła i kostucha do nas zapukała.
|
Niech tu przyjdzie Malk albo ktoś, kto miał czas przeczytać te sprawozdania i raporty oraz je zrozumiał, i potwierdzi, że udało się w sposób stabilny wyprowadzić nas z długów i że spadek nie zaszkodzi bytowi Wisły.