Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1149
Stary 15.05.2022, 18:39
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Wychodzenia z długów, pozyskiwania sponsorów to w pierwszej kolejności.

Zawalili ze strategią ściągania zagranicznego taniego szrotu i braku zakupu napastnika z prawdziwego zdarzenia.

Zatrudnienia Guli to nie był błąd to wszyscy chwalili ten wybór na początku.

Chyba Karma wróciła i kostucha do nas zapukała.
Niech tu przyjdzie Malk albo ktoś, kto miał czas przeczytać te sprawozdania i raporty oraz je zrozumiał, i potwierdzi, że udało się w sposób stabilny wyprowadzić nas z długów i że spadek nie zaszkodzi bytowi Wisły.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując