serek.c2 napisał(a):

Kuba swoich intencji nikomu już udowadniać nie musi - dla mnie to naprawdę kuriozum, że kibic Wisły może oceniać go w taki sposób.
|
Właśnie, że musi, bo są rzeczowe wątpliwości co do tych intencji.
Ja myślę, że właśnie jego ego mu nie pozwoli oddać sterów nikomu, kto się zna na piłce. Nie wiem, kiedy się ockniesz - prawdopodobnie jak będziemy grać derby w Wieczystą.