Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 14.05.2022, 18:32
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Kuba swoich intencji nikomu już udowadniać nie musi - dla mnie to naprawdę kuriozum, że kibic Wisły może oceniać go w taki sposób.
Właśnie, że musi, bo są rzeczowe wątpliwości co do tych intencji.
Ja myślę, że właśnie jego ego mu nie pozwoli oddać sterów nikomu, kto się zna na piłce. Nie wiem, kiedy się ockniesz - prawdopodobnie jak będziemy grać derby w Wieczystą.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując