Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.05.2022, 16:36
Przepraszam, ale czy Ty w ogóle wiesz czego tyczy dyskusja?

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tego nie możesz wiedzieć na 100%

Za czasów Sarapaty też było takie myślenie że właścicielom bardziej zależy na Wiśle niż na własnych interesach.

To nie porównywanie tych dwóch sytuacji, a zwracanie uwagi że możemy się mylić w ocenie intencji innych.

Oraz że nie liczą się słowa czy deklaracje ale fakty
Kuba swoich intencji nikomu już udowadniać nie musi - dla mnie to naprawdę kuriozum, że kibic Wisły może oceniać go w taki sposób. Mógł sobie podpisać kontrakt w Stanach i zarabiać duże pieniądze na koniec kariery, grzejąc się w słoneczku - to tyle, jeśli chodzi o czyny i fakty. On popełnia błędy, może się nawet na nich nie uczy, ale zarzucać mu, że swoje ego stawia ponad klub?

Fakty są również takie, że Wasz niemiecki profesjonalista został wypieprzony z kolejnych klubów, w których pracę podjął po przygodzie z Wisłą i do dzisiaj milczy odnośnie powodów rozstania się z naszym klubem. Ciekawe, kto się tam na biedaka obraził
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 14.05.2022 o godz. 16:45.
Odpowiedz cytując