Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 12.05.2022, 10:17
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Dwa słowa w sprawie prezesa - poniekąd rozumiem Twoją ocenę jego działalności. Podsumowujesz go wyłącznie pod kątem wyników sportowych, te są w sumie w klubie sportowym najważniejsze, do tego rzutują na wszystko inne. Gdybyś jednak spojrzał na jego pracę szerzej, nigdy w życiu nie napisałbyś, że nic w dwa lata nie zrobił.
Piszesz o Dawidzie. Zgoda. Jeśli chodzi o biznesowe prowadzenie klubu na razie nie wypadły żadne trupy z szafy, a wręcz przeciwnie - ponoć czyści finanse, więc można przyjąć, że robi konkrety.

Rozumiem też, że Kuba ma za zadanie reprezentowanie Wisły na zewnątrz, bycie twarzą klubu, ściąganie sponsorów...

Kto, Twoim zdaniem, w zarządzie odpowiada za poziom sportowy klubu, za politykę sportową?
Czy może nie ma takiej odpowiedzialności i przyjęto, że sportowo klub sam się będzie kręcił?
A odpowiedzialnością zostaną obciążeni pracownicy?

Przecież to Korea Północna w czystej postaci

- kult jednostki, bieda jeśli chodzi o konkurencyjność i poziom (tam ekonomiczny, tu sportowy), "rozstrzeliwanie" przy pomocy usłużnych mediów tych, których łatwo wskazać jako winnych, choć nie oni są naprawdę odpowiedzialni.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując