Manhunt. napisał(a):

|
Gramy cała rundę bez napastnika i skrzydłowych.
|
Gramy całą rundę bez napastnika, skrzydłowych, ofensywnych i defensywnych pomocników, prawego i lewego obrońcy, ławki rezerwowych i trenera. Jedyne, co temu klubowi zostało, to kibice. Taka jest gorzka prawda.