Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89744
Stary 08.05.2022, 07:57
Gruszkowski, Starzyński, Plewka, Hoyo, Duda - oni się nie nadają na 1 ligę. To są takie talenty jak młody Buksa, czyli sztucznie pompowany szrot bez żadnego potencjału.

Z obecnej kadry może Sadlok zostanie. Reszta albo się nie nadaje na 1 ligę albo nie będzie chciała zostać ( np. Colley, Polatenovic etc.)
Ostatnio edytowane przez Książę Palownik : 08.05.2022 o godz. 08:01.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując