Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89732
Stary 06.05.2022, 19:06
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Mamy już "pion sportowy" z Głową na czele. Głowa fajny gość, wiadomo że legenda i Wislak, ale czy on ma pojęcie o poszukiwaniu zawodników?
A przede wszystkim, czy chce to robić?

Bo ja zatrzymałem się na tym, że klub bardzo chciał Głowackiego PR-owo, więc zaproponował mu dyrektora sportowego, a Głowacki nie chciał firmować nieswoich transferów i nie ukrywał, że bardziej jest zainteresowany swoją szkółką piłkarską, więc dali mu ten scauting. Zgaduję, że Głowacki obejrzał dwóch zawodników na krzyż. Z Brożkiem pewnie będzie tak samo.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując