Książę Palownik napisał(a):

|
Mamy już "pion sportowy" z Głową na czele. Głowa fajny gość, wiadomo że legenda i Wislak, ale czy on ma pojęcie o poszukiwaniu zawodników?
|
A przede wszystkim, czy chce to robić?
Bo ja zatrzymałem się na tym, że klub bardzo chciał Głowackiego PR-owo, więc zaproponował mu dyrektora sportowego, a Głowacki nie chciał firmować nieswoich transferów i nie ukrywał, że bardziej jest zainteresowany swoją szkółką piłkarską, więc dali mu ten scauting. Zgaduję, że Głowacki obejrzał dwóch zawodników na krzyż. Z Brożkiem pewnie będzie tak samo.