Jaroo1 napisał(a):

|
...Rak polskiej piłki to są ludzie odpowiedzialni za prowadzenie klubów. O czym my mówimy skoro zwalnia się z Radomiaka trenera Banasika zamiast postawić mu pomnik za to co zrobił w kilka lat z Radomiakiem. No ale jak tam rządzi złotousty Sławomir Stępniewski to czego wymagać. To jest właśnie problem. Ludzie, którym się wydaje, że coś umieją a chuja umieją. W sumie u nas to samo, Jaro Królewski najmądrzejszy, już nawet hard reset robił i gówno z tego wyszło. Dyletanci i tyle.
|
Jak dla mnie to Królewski jest wystawiony "do ludzi" na zbieranie strzałów po różnych wtopach. Taka fucha.
A "Ludzie, którym się wydaje, że coś umieją a chuja umieją" to niestety Błaszczykowscy.
Z resztą się zgadzam.