Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#688
Stary 26.04.2022, 12:23
Lechia nie może sobie za bardzo pozwolić na porażkę z Zagłębiem jeśli chce grać w pucharach. Zostają jej na tapecie Stal, ale potem także Pogoń i Raków, które do końca będą walczyć o MP.
3 pkt to będzie raczej za mało na to, by utrzymać 4.miejsce.

Co do podejścia Płocka - zależy co się wydarzy w tej kolejce. Jeśli utrzymają dystans, który pozwoli im pomyśleć o pucharach, to Niecieczy i Stali na pewno nie popuszczą.

Zgadzam się, że w Derbach trzeba zapunktować, by też mentalnie odbić się po tej wczorajszej katastrofie. Pamiętajcie jednak, że morale we Wrocławiu, Mielcu i Lubinie też nie należą do najsilniejszych. Paradoksalnie większym kłopotem może się okazać Nieciecza niż dolnośląskie ekipy.
Odpowiedz cytując