Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.04.2022, 11:31
anouc napisał(a):Wyświetl post
to jest grafika dumnie opublikowana przez tomasza jażdzynskiego, a wiecie czego dotyczy? Kwot pieniędzy przekazywanych wiśle od sponsorów.. I co z niej wynika? Pieniędzy jest coraz więcej, a drużyna osiąga coraz gorsze wyniki. Bo pieniądze są, ale są źle inwestowane, a klub pod kątem sportowym jest źle zarządzany.




a to tylko wpływy od sponsorów. Bo jażdzyński z królewskim dumnie informowali, że wisła uzyskuje rekordowe dochody z biletów, karnetów, skyboxów, sklepu klubowego (że nigdy wcześniej wisła nie zarabiała tak dużych pieniędzy). Do tego ogromne wsparcie od socios wisła, niespotykane w żadnym innym polskim klubie. Przy okazji wpadły pieniądze z transferów.

I co, radomiak, płock, piast, górnik, jagiellonia, warta, stal, śląsk, zagłębie, łęczna stoją finansowo lepiej w tych dziedzinach jak sponsoring, zyski z biletów, karnetów, dnia meczowego, sklepu klubowego, że o wielomilionowym wsparciu od socios nie wspomnę? No, nie żartujmy..
1234567890
Odpowiedz cytując