Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1944
Stary 15.04.2022, 08:07
To jest grafika dumnie opublikowana przez Tomasza Jażdzynskiego, a wiecie czego dotyczy? Kwot pieniędzy przekazywanych Wiśle od sponsorów.. i co z niej wynika? Pieniędzy jest coraz więcej, a drużyna osiąga coraz gorsze wyniki. Bo pieniądze są, ale są źle inwestowane, a klub pod kątem sportowym jest źle zarządzany.




A to tylko wpływy od sponsorów. Bo Jażdzyński z Królewskim dumnie informowali, że Wisła uzyskuje rekordowe dochody z biletów, karnetów, skyboxów, sklepu klubowego (że nigdy wcześniej Wisła nie zarabiała tak dużych pieniędzy). Do tego ogromne wsparcie od Socios Wisła, niespotykane w żadnym innym polskim klubie. Przy okazji wpadły pieniądze z transferów.

I co, Radomiak, Płock, Piast, Górnik, Jagiellonia, Warta, Stal, Śląsk, Zagłębie, Łęczna stoją finansowo lepiej w tych dziedzinach jak sponsoring, zyski z biletów, karnetów, dnia meczowego, sklepu klubowego, że o wielomilionowym wsparciu od Socios nie wspomnę? No, nie żartujmy..
Ostatnio edytowane przez aNouc : 15.04.2022 o godz. 08:12.
Odpowiedz cytując