Karherop napisał(a):

W naszym interesie jest by Legia ogrywała, bruk bety, Łęcznej, na dłuższą metę na pewno ich odstawi.
Większym problemem jest mecz w tej kolejce Brukt net - Zagłębie i ciężko stwierdzić jednoznacznie jaki wynik jest dla Wisły najlepszy.
Co do meczu z Lechem to 1.5 roku temu byliśmy skazywani na porażkę a udało się wygrać w Poznaniu 1-0. Potrzebujemy w niedzielę poza dobra organizacja też po prostu szczęścia.
|
Jest 6 drużyn w ogonie, poza nami: Górnik Ł, Legia, Bruk-Bet, Zagłębie, Warta, Śląsk. W naszym interesie jest by traciły punkty. Więc w meczach między sobą najlepiej by były remisy.
Żal, że ograliśmy Lechii, która właśnie ma kryzys. Oni się już utrzymali, a tylko my i Śląsk już z nimi graliśmy.