Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.03.2022, 15:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W naszym interesie jest by Legia ogrywała, bruk bety, Łęcznej, na dłuższą metę na pewno ich odstawi.

Większym problemem jest mecz w tej kolejce Brukt net - Zagłębie i ciężko stwierdzić jednoznacznie jaki wynik jest dla Wisły najlepszy.

Co do meczu z Lechem to 1.5 roku temu byliśmy skazywani na porażkę a udało się wygrać w Poznaniu 1-0. Potrzebujemy w niedzielę poza dobra organizacja też po prostu szczęścia.
Jest 6 drużyn w ogonie, poza nami: Górnik Ł, Legia, Bruk-Bet, Zagłębie, Warta, Śląsk. W naszym interesie jest by traciły punkty. Więc w meczach między sobą najlepiej by były remisy.

Żal, że ograliśmy Lechii, która właśnie ma kryzys. Oni się już utrzymali, a tylko my i Śląsk już z nimi graliśmy.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując