Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#368
Stary 02.03.2022, 12:53
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Bo ja nie jestem w stanie zrozumieć jak w ogóle profesjonalny (rzekomo) piłkarz może być nieprzygotowany fizycznie. Przecież to jest jakaś abstrakcja.
Mecz z Legią był w piątek. Sobota-niedziela-poniedziałek-wtorek. 4 dni na regenerację to mało?
Trening codziennie, regularne mecze, odpowiednia dieta - i jeszcze można być nieprzygotowanym? To tylko pokazuje, że te miernoty po prostu źle się prowadzą i mają wyjebane na swój zawód, za który biorą ciężki pieniądz.
Dokładnie.

Grając 1,5h na Orliku zazwyczaj przebiegałem 8-9 km. Z kilkoma kg nadwagi. Teraz nie gram, bo okazało się, że mam zaawansowaną wadę zastawki serca

Wiadomo, że to pewnie inna intensywność, ale na Boga, oni całe życie grają w piłkę. Jak ktoś będący w treningu może nie dać rady grać co 3-4 dni?

Goście z Olimpii to mają wysokiej klasy dietetyka i trenera przygotowania kondycyjnego?
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując