Wojtas napisał(a):

Ja tylko jestem ciekaw kto i jak dlugo ogladal Fernandeza zeby zdobyc sie na to zeby zaklepać go w tym zespole i liczyc ze gosc bedzie bramki strzelał?no kto ?
przeciez jak na niego dzis popatrzylo 5 minut to sie czlowiek zastanawia skad on sie urwał ,i czy on ma kontakt z bazą.Czy to on byl tym drugim po Ondrasku celem majacym nam dac utrzymanie?bo jesli wokoł takich zawodników oni szukają to nawet nie ma co sie ludzic ze Ci ludzie znajdą kogos sensownego
kiedys byl burdel ,dlugi ,ale jakos takiego szrotu ze szrotu nam tu nie serwowano.
naprawde wiecej takich a moze wystarczy to na 1 lige.moze.
|
Jego występ wczoraj to był jakiś żart, same straty. Ale ja bym go dał na skrzydło, a nie do środka. Drybling i zwód jakiś ma, jest w miarę dynamiczy (jak ma siłę biegać). Jak straci piłkę na skrzydle to mniejsze zagrożenie niż w środku.