Elefant napisał(a):

Oczywiście wierzyć i walczyć trzeba.
Ale we wczorajszym meczu żadnej zmiany dającej nadzieje widać nie było.
Trzydzieści minut większego zaangażowania to trochę za mało.
Przypomnę, że graliśmy z jedną z ostatnich drużyn w tabeli.
...
|
Graliśmy z drużyną, która przegrała ostatni raz w 17 kolejce.