Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 18.02.2022, 12:06
azor napisał(a):Wyświetl post
Czyli
Jest stworzony dla kibiców - to prawda. Ale czy to z automatu wyklucza kwestię kultury?

I idąc tym tokiem - tak, ma prawo zwyzywać kasjerkę w biedronce od kurew, ale o kim to świadczy, kto w tej sytuacji jest burakiem? Wiesz, że można komuś zwrócić uwagę w sposób kulturalny, cywilizowany czy za każdym razem reagujesz dymem?

A przyjechali kiedyś podziękować za serie wygranych meczy? Nawet w czasach Cupiała?
Ale co uważasz za brak kultury? Sam fakt śmiali pojawić się na treningu za ogrodzeniem i poprosili o rozmowę z drużyną? Tym bardziej zapowiadana?

Nasi kibice od 2 lat należą do najcierpliwszych w Polsce. Nie przypominam sobie by doszło do rękoczynów po 0-7 w wawie czy 0-5 ze Śląskiem.

I tak, przecież wielokrotnie kibice dziękowali piłkarzom. Z choinki się urwałeś?!?! Ile razy czekali po derbach, na lotniskach czy nawet po porazkach:

https://www.google.com/amp/s/sportow...ich-przywitali


Porównanie kobiety na kasie w Biedronce do piłkarzy zarabiających 50k miesięcznie jest kuriozalne. Wyglądasz na człowieka inteligentnego, ale sorry, wymyślasz bzdury by tylko się trzymać swojej teorii.
Odpowiedz cytując