PAWEŁ napisał(a):

To jak długo jeszcze będę musiał być wdzięczny? Mi różowe okulary dawno opadły a widzę ze powstaje sekta Jakuba B.
To ja ściągnąłem Gule i tabuny chrustu karząc grać krakowska piłkę? A teraz się okazało ze nie wyszło (niewielu liczyło ze wyjdzie) a teraz wuja wchodzi kuchennymi drzwiami bo fakt lepszych kandydatów nie ma. Już mieliśmy mieć zamknięte mordy transferami a jest kupa śmiechu.
Ale OK! Dam sobie spokój z krytyka âgóryâ i trenera do jesieni, potem pozwolisz ze powrócimy do tematu Ok
Ja nie jestem frustratem przekonasz się jesienią.
|
My sieroty po Cupiale tak mamy

- żeby była jasność serek jest normalny i nas w ten sposób nie klasyfikuje

Zobaczymy jakie będą dodatkowe transfery, bo dyrektor sportowy twierdzi, że ktoś jeszcze dojdzie
