Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 15.02.2022, 11:21
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
To jak długo jeszcze będę musiał być wdzięczny? Mi różowe okulary dawno opadły a widzę ze powstaje sekta Jakuba B.
To ja ściągnąłem Gule i tabuny chrustu karząc grać krakowska piłkę? A teraz się okazało ze nie wyszło (niewielu liczyło ze wyjdzie) a teraz wuja wchodzi kuchennymi drzwiami bo fakt lepszych kandydatów nie ma. Już mieliśmy mieć zamknięte mordy transferami a jest kupa śmiechu.
Ale OK! Dam sobie spokój z krytyka „góry” i trenera do jesieni, potem pozwolisz ze powrócimy do tematu Ok

Ja nie jestem frustratem przekonasz się jesienią.
My sieroty po Cupiale tak mamy - żeby była jasność serek jest normalny i nas w ten sposób nie klasyfikuje
Zobaczymy jakie będą dodatkowe transfery, bo dyrektor sportowy twierdzi, że ktoś jeszcze dojdzie
Ostatnio edytowane przez Jagul : 15.02.2022 o godz. 11:50.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując