nero napisał(a):

Na jakiej podstawie tak uważasz? Na tej, że nie podoba mi się Wisła zarządzana przez Błaszkowskiego, że nie zamierzam piać z zachwytu z powodu zatrudnienia wujka?
Obecny prezes uczy się zarządzania, obecny właściciel uczy się wszystkiego. Wiadomo, każdy się kiedyś uczył, trafiło akurat, że uczą się u nas. Chociaż trener potrafi robić to do czego go zatrudnili.
Aaa zapomniałem, jest jeszcze Głowacki, on też się uczy.
|
Ja wole konrksje rodzinne niz mafijne.
Ja wole ludzi ktorzy sie ucza niz zlodzieji.
Tyle.