Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 14.02.2022, 18:29
nero napisał(a):Wyświetl post
Na jakiej podstawie tak uważasz? Na tej, że nie podoba mi się Wisła zarządzana przez Błaszkowskiego, że nie zamierzam piać z zachwytu z powodu zatrudnienia wujka?
Obecny prezes uczy się zarządzania, obecny właściciel uczy się wszystkiego. Wiadomo, każdy się kiedyś uczył, trafiło akurat, że uczą się u nas. Chociaż trener potrafi robić to do czego go zatrudnili.
Aaa zapomniałem, jest jeszcze Głowacki, on też się uczy.
Ja wole konrksje rodzinne niz mafijne.
Ja wole ludzi ktorzy sie ucza niz zlodzieji.

Tyle.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując