Yggdrasil napisał(a):

|
W tej sytuacji to musiał być on. Ale też do już skomplikowanych relacji w Wiśle, dochodzą dodatkowe trudności w postaci relacji rodzinnych. Jaką władzę tak naprawdę bedzie miał Brzęczek? Może będzie nad Kubą? Czy jak mu nie będzie szło, to ktoś będzie miał odwagę go skrytykować.
|
Przecież wszyscy w kółko chcą zwalniać kolejnych trenerów, a potem ci sami narzekają że nie ma ciągłości itp. bzdury. Niech więc przyjdzie "nietykalny". W tej chwili to Brzęczek jest największą gwiazdą tej drużyny. I dobrze.
Yggdrasil napisał(a):

Jak w tej układance będzie wyglądać rola Pasiecznego, bo wydaje się że zostanie on odesłany na boczny tor.
|
Oby. I to nie na boczny tor, ale podziękować. Im szybciej, tym lepiej. Wydaje się takim samym bajkopisarzem jak ten co ściągał Bałaniuka, Stupka bodajże, tez ponoć pracował w Arsenalu czy MU, nie pamiętam.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!