Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1246
Stary 14.02.2022, 12:34
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
bede polemizowal z argumentem że Gula bylby dobyr gdyby mu kupic pilkarzy lepszych a skoro mu nie kupilismy pilkarzy , to zle ze go wzielisimy
No to jest kolejny śmieszny argument. Jakie są podstawy, żeby tak sądzić? Żaden mecz Guli (nawet te wygrane, nawet pierwszy) nie był dobrym meczem. W żadnym nie było widać myśli, prócz chaosu.

Jestem zawiedziony Projektem Gula, gdyż na papierze wyglądało to solidnie, jednak reality okazała się brutalna.

Czy z YY czy z Aschrafem - wyglądałoby tak samo....

Hyballa miał gorszą kadrę - Savic jedyny dyrygent, dodatkowo Mawutor. Kone? Lepszy od Colleya? Może Radakovic?

Odpowiedz cytując