Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
bede polemizowal z argumentem że Gula bylby dobyr gdyby mu kupic pilkarzy lepszych a skoro mu nie kupilismy pilkarzy , to zle ze go wzielisimy
|
No to jest kolejny śmieszny argument. Jakie są podstawy, żeby tak sądzić? Żaden mecz Guli (nawet te wygrane, nawet pierwszy) nie był dobrym meczem. W żadnym nie było widać myśli, prócz chaosu.
Jestem zawiedziony Projektem Gula, gdyż na papierze wyglądało to solidnie, jednak reality okazała się brutalna.
Czy z YY czy z Aschrafem - wyglądałoby tak samo....
Hyballa miał gorszą kadrę - Savic jedyny dyrygent, dodatkowo Mawutor. Kone? Lepszy od Colleya? Może Radakovic?