|
bede polemizowal z argumentem że Gula bylby dobyr gdyby mu kupic pilkarzy lepszych a skoro mu nie kupilismy pilkarzy , to zle ze go wzielisimy
nie
zle ze go wzielismy , bo chlop nie ma cech mentalnych potrzebnych trenerowi
jak wiemy bycie trenerem to nie tylko ogarnianie taktyki , ale tez przede wszystklim zarzadzanie ludzmi
skoro nie potrafil tchnac ducha walki w szrot skad zalozenie np wolfiego (jako pewnik!) ze pilkarze techniczni (w uproszczeniu "dobrzy" ) , to sami z siebie beda zapieprzać ?
ja tu widze raczej casus Kazia Moskala , który nie oszukujmy sie kariery juz powaznej nie zrobi (nawet "wizje" maja podobną) a z którego różne Małeckie robią sobie przydupasa
|