pan_premier napisał(a):

|
Natomiast dajmy mu czas, moze zrozumie że wybranie 8 losowych obcokrajowców nie da wartości dodanej jak w drużynie poza Frydrychem nie ma nikogo, absolutnie nikogo kto prowadzi te drużynę.
|
Tego czasu już nie ma. Walczymy z Legią, Zagłębiem, Termaliką, Łęczną i Wartą o utrzymanie.