MaLk napisał(a):

Ja mam wrażenie, że ktoś u nas próbuje za wszelką cenę wymyślić futbol na nowo.
Nota bene, ten sam problem ma Legia z Mioduskim.
Ja naprawdę nie mam nic przeciwko długofalowej budowie, krakowskiej piłce, ambicjom profesjonalizmu, uporządkowanym finansom, atmosferze fajnego klubu i takim tam... ale niech to wszystko ma do jasnej cholery jakiś porządek. Najpierw zbudujmy coś, co jest w stanie spokojnie się utrzymać w połowie stawki. Potem spróbujmy czegoś więcej.
|
Myślę że nikt nie ma nic przeciwko ofensywnej grze, wystawianiu młodych do składu etc, ale na wszystko jest czas i miejsce. W przypadku Guli to trio oszukało jego, nie na odwrót.
Drugi do wywalenia jest Pasieczny. To on zawalił bardziej niż Gula.