Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1780
Stary 13.02.2022, 21:40
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Ja mam wrażenie, że ktoś u nas próbuje za wszelką cenę wymyślić futbol na nowo.

Nota bene, ten sam problem ma Legia z Mioduskim.

Ja naprawdę nie mam nic przeciwko długofalowej budowie, krakowskiej piłce, ambicjom profesjonalizmu, uporządkowanym finansom, atmosferze fajnego klubu i takim tam... ale niech to wszystko ma do jasnej cholery jakiś porządek. Najpierw zbudujmy coś, co jest w stanie spokojnie się utrzymać w połowie stawki. Potem spróbujmy czegoś więcej.
Myślę że nikt nie ma nic przeciwko ofensywnej grze, wystawianiu młodych do składu etc, ale na wszystko jest czas i miejsce. W przypadku Guli to trio oszukało jego, nie na odwrót.

Drugi do wywalenia jest Pasieczny. To on zawalił bardziej niż Gula.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując