|
Te dwa najbliższe mecze nic nie zmienią w kontekście mojej oceny Guli. Jak je wygra - dobrze, to minimum, którego możemy od niego wymagać. Jak je przegra, to potwierdzi moją niską ocenę swoich umiejętności.
Jeśli jednak je wygra, to dopiero kolejne mecze, a głównie te ze średniakami ligi jak np. Śląsk, żabole, Jaga pokażą czy ten chłop po tych wszystkich miesiącach rokuje cokolwiek na przyszłość, czy nie.
A jak nie wygra obu tych najbliższych meczów, to mam nadzieję, że będziemy mieli tego pana z głowy i jego decyzje już nie będą dotyczyć naszej drużyny.
|