Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89123
Stary 28.01.2022, 16:46
dziki
Nie smieszkuje z długów, bo wiem że one istnieją. Śmieszkuję z dzbanów, którzy długów używają jak argumentu nie do zbicia i tłumaczącego każdą, nawet najbardziej debilną decyzję w tym klubie. Jak widać nie płacimy tak źle jakby się mogło wydawać i jak niektórzy tu próbują wmówić innym.
I zgodzę się z Tobą, że zapewne nowy zaciąg z Czechosłowacji jeszcze dodatkowo zawyża te liczby.
Ale co tam, cieszmy się, że istniejemy bo mogła być 4 liga
PS. Tak w ramach uzupełnienia to nie jest aby przypadkiem tak, że owy raport przedstawia tylko wynagrodzenia pionu strikte sportowego? (Piłkarze + sztab)
PS2. „ Nasz ranking oparty jest na analizie wielkości przychodów klubów Ekstraklasy pochodzących z działalności sportowej. ”
Ostatnio edytowane przez Jagul : 28.01.2022 o godz. 16:52.
Odpowiedz cytując