skarabeus napisał(a):

Troche to komiczne w swietle tego, ze omikron atakuje glownie zaszczepionych i tych, ktorzy juz chorowali
|
Przeciez to bzdura
https://demagog.org.pl/fake_news/bad...-na-zakazenie/
a rpopos
https://sport.interia.pl/eksperci/pa...en,nId,5785686
lepiej niezaszczepionych zglaszac jako kontuzje
