|
Skoro jest słaby, to po co podpisano z nim kontrakt ? Uważam, że należy mu dać szansę i wtedy oceniać. Nie mamy pół napastnika, Kacper coś tak w juniorach strzela. Wiem, że nie można porównać piłki juniorskiej, do senatorskiej, ale póki nie dostanie szansy, nie zaznam spokoju...
|