Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27503
Stary 07.01.2022, 07:09
Skoro jest słaby, to po co podpisano z nim kontrakt ? Uważam, że należy mu dać szansę i wtedy oceniać. Nie mamy pół napastnika, Kacper coś tak w juniorach strzela. Wiem, że nie można porównać piłki juniorskiej, do senatorskiej, ale póki nie dostanie szansy, nie zaznam spokoju...
Odpowiedz cytując