|
Sitek raczej nie do wyjęcia ze względu na dobrą formę i długi kontrakt w Podbeskidziu. Poniżej 500 tys. euro nie ma szans go wciągnąć. A fajnie grał w tej rundzie.
Gąska z tego co pamiętam miał do nas przejść ale wybrał Śląsk Wrocław jak grał jeszcze w Wigrach. Nie wiem czy chodziło o kasę czy rozwój czy o co, i czy teraz były zainteresowany takim ruchem.
Wg mnie 2 spoko propozycje, ale raczej nierealne jak dla mnie ze względu na kwotę transferową.
|