Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88372
Stary 03.01.2022, 09:39
Sitek raczej nie do wyjęcia ze względu na dobrą formę i długi kontrakt w Podbeskidziu. Poniżej 500 tys. euro nie ma szans go wciągnąć. A fajnie grał w tej rundzie.

Gąska z tego co pamiętam miał do nas przejść ale wybrał Śląsk Wrocław jak grał jeszcze w Wigrach. Nie wiem czy chodziło o kasę czy rozwój czy o co, i czy teraz były zainteresowany takim ruchem.

Wg mnie 2 spoko propozycje, ale raczej nierealne jak dla mnie ze względu na kwotę transferową.
Odpowiedz cytując