Pulpet napisał(a):

Pozostając niejako w temacie JCS myślę, że nikt nie będzie zaskoczony, gdy Lechia zdobędzie mistrzostwo z Buchalikiem jako1-nką między słupkami
|
Bez jaj. Zawsze gdy widziałem jego przerażoną twarz między słupkami zadawałem sobie pytanie WTF ? Fakt że na koniec się trochę mniej strachał ale tylko trochę.