Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2234
Stary 20.12.2021, 17:01
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Na 3 to tu musiałby się powtórzyć 97/98:
http://www.90minut.pl/stats.php?id=549

Po 19 kolejkach dorobek Wisły: 6-6-7, 24 punkty, raptem 3 remisy zamiast 3 porażek więcej

No, ale Cupiał tutaj drugi raz nie przyjdzie i nie wyłoży na przebudowę...

Z tego co wrzuciłem wynikałoby, że w meczach z dolną 9. u siebie nie zawodzimy poza wtopą ze Śląskiem. Jeżeli za Guli notujemy jakiś progres, to może odbudujemy twierdzę przy Reymonta. Z czołówki u siebie podejmiemy jeszcze tylko Lecha (1.), Płock (6.), Zabrze (7.), Stal (8.). Poza Lechem (choć może trafimy na jakiś ich kryzys) to jakaś szansa tam jest ugrać u siebie komplet. Jagiellonia, Piast, Łęczna czy Warta z dołu tabeli u siebie będzie łatwiej niż w meczach, które graliśmy na wyjeździe.

Gdyby tak z tych 8 spotkań mieć 5-2-1 to mamy 17 punktów, na wyjeździe idzie nam totalnie słabo a z dołu gramy tylko z Legią i Śląskiem. Legia będzie inna na wiosnę.
Ja nie jestem pewny tej innej Legii ne wiosnę. Oni teraz każdy mecz będą grali z nożem na gardle. Wydaje mi się, że zrobią więcej punktów, ale nie to takie ultra pewne. Wystarczy, że w pierwszej czy drugiej kolejce zaliczą pusty przebieg i odbuduje się.pożar w gaciach. To nie jest prosta sytuacja dla kadry, która teoretycznie powinna walczyć o mistrza – zupełnie inaczej się gra mając świadomość takiego miejsca w tabeli.

U nas myślę, że powtórka z 97/98 byłaby wskazana ;-) tam były 3 przegrane na wiosnę i same wygrane, prawda? Mój bodaj pierwszy sezon, który dobrze pamiętam. No ale kurde, Węgrzyn, Czerwiec, Kaliciak, Bukalski, Koniarek i (w miarę) młodzi Niciński, Marek Zając i Dubicki ... To tak, jakby dzisiaj do nas przychodzili gracze pokroju Wilczka, Świderskiego, Rybusa, Kędziora czy Thiago Cionka, czyli ocierający się o kadrę lub grający w niej nieregularnie + dwóch z czołowych graczy młodego pokolenia kraju. A rok później Kałużny, Franek, Moskalewicz ... ach, czasy ;-)
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując