Jasne! To świetny ruch transferowy i majstersztyk marketingu. Kupuj karnety i pamiatki!
Tak jak ktoś wyżej pisał - zapowiada się na czołowego lewego obrońcę ligi!
Napastnika mogą odpuścić w tym oknie bo mamy dwóch, których zazdrości nam cała ekstraklasa.