Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88252
Stary 20.12.2021, 11:29
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post


Nie, zakładajmy lepiej, że jest chujowy i nic z tego nie będzie. Transfery do klubu to jest też ruch marketingowy i tak to ma działać, że kibice się jarają. Kibice mają też prawo wymagać i mieć oczekiwania, pismaki mają prawo pisać, a piłkarz ma czuć presję. I pozytywną i tę "prawdziwą" zmuszającą do maksymalnego wysiłku.

A jak będzie, to się oczywiście okaże.
Jasne! To świetny ruch transferowy i majstersztyk marketingu. Kupuj karnety i pamiatki!
Tak jak ktoś wyżej pisał - zapowiada się na czołowego lewego obrońcę ligi!
Napastnika mogą odpuścić w tym oknie bo mamy dwóch, których zazdrości nam cała ekstraklasa.
Odpowiedz cytując