Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2224
Stary 19.12.2021, 03:02
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
widze że z wiekiem człowiek nabiera dystansu
Tylko bez takich wycieczek osobistych!

bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Tak naprawdę wystarczy zdobyć 15 pkt a u siebie mamy Warte, Łęczna, Stal, beznadziejny na wyjazdach Płock, Jage, Górnika czy Piasta
4 zwycięstwa i 3 remisy są tu obowiązkiem i temat spadku można odłożyć (na kolejny sezon?)
Chciałbym, by te brakujące 16 zdobyto jak najszybciej (pierwsze 6 meczów ). Bo 37 to jest "statystycznie" wystarczające. A ile dokładnie będzie potrzeba to wyjdzie w praniu.
Na razie mamy lepszy stosunek ze Słonikami (zwycięstwo-remis) i z Zagłębiem (3:0-1:2). Teraz pora na resztę.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 19.12.2021 o godz. 03:10.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując