Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

widze że z wiekiem człowiek nabiera dystansu
|
Tylko bez takich wycieczek osobistych!
bridgeburner napisał(a):

Tak naprawdę wystarczy zdobyć 15 pkt a u siebie mamy Warte, Łęczna, Stal, beznadziejny na wyjazdach Płock, Jage, Górnika czy Piasta
4 zwycięstwa i 3 remisy są tu obowiązkiem i temat spadku można odłożyć (na kolejny sezon?)
|
Chciałbym, by te brakujące 16 zdobyto jak najszybciej (pierwsze 6 meczów

). Bo 37 to jest "statystycznie" wystarczające. A ile dokładnie będzie potrzeba to wyjdzie w praniu.
Na razie mamy lepszy stosunek ze Słonikami (zwycięstwo-remis) i z Zagłębiem (3:0-1:2). Teraz pora na resztę.