Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88214
Stary 18.12.2021, 15:55
Tu z tej kadry powinni zostać Biegański, Frydrych i Yeboah + 2/3 juniorów. Reszta won.
Zrobić nowy reset taki jaki zrobił Cupiał podczas przełomu 1997/1998 - pogonić patałachów, zatrudnić piłkarzy. Po trzech latach pozorowanych ruchów wreszcie pasowałoby to uczynić, a nie dalej bawić się. Dwa ostatnie okienka oceniam na 2/10 (gdyby nie Biegański to 1/10). Tu z tych wszystkich przebierańców nie byłby łącznie jeden piłkarz
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 18.12.2021 o godz. 16:00.
Odpowiedz cytując