Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1378
Stary 13.12.2021, 00:11
R33 napisał(a):Wyświetl post
Propozycja rozpatrzona negatywnie.


PS: Wy co sezon musicie o tym pisać?
ale o co ci chodzi /na chwile dzisiejsza jestesmy najslabasza druzyna ligi - najgorzej grajaca - leje nasz kazdy kto chce .... jesli zima nie dojdzie do zmian albo cudu to niby czemu ta banda szrotowa mialaby zaczac punktowac na wiosne na dzien dzisiejszym jestesmy najbardziej zalosna druzyna tej ligi .....tego chyba nie zparzeczysz
Odpowiedz cytując