R33 napisał(a):

Propozycja rozpatrzona negatywnie.
PS: Wy co sezon musicie o tym pisać?
|
ale o co ci chodzi /na chwile dzisiejsza jestesmy najslabasza druzyna ligi - najgorzej grajaca - leje nasz kazdy kto chce .... jesli zima nie dojdzie do zmian albo cudu to niby czemu ta banda szrotowa mialaby zaczac punktowac na wiosne


na dzien dzisiejszym jestesmy najbardziej zalosna druzyna tej ligi .....tego chyba nie zparzeczysz