FraMat napisał(a):

Przecież jest Rosa....
Kieszek to żadna mobilizacja dla Biegańskiego.
|
No nie wiem. Patrząc po tym jak najpierw Kieszek wygryzł młodego, a potem Biegański posadził Kieszka to ciężko mi się zgodzić. Nie widziałem meczu gdzie by Rosa bronił.