pepe72 napisał(a):

Kilku tak, ale np. Kieszek nie.
Na każdej pozycji musi być zastępca i z całym szacunkiem dla Biegańskiego to jak straci konkurencję to mu mobilizacja może spaść.
I przydało by się odpalić drużynę rezerw.
|
Przecież jest Rosa....
Kieszek to żadna mobilizacja dla Biegańskiego.