Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

przeciez to jest kosmos dla Guli to co wkleiles
szklany sufit
i przypomnij sobie okolicznosci zwlaszcza meczow jesiennych , PH nie mial calego okresu , wszedl z marszu w smute poskwronkowac na 3 mega trudne mecze
|
Przecież mamy 14 punktów! Gdzie ten "kosmos"? Miał niezłe pierwsze dwa miesiące w 2021 i skończyło się to stratą szatni w marcu/kwietniu (mecz w Bielsku B.).
Jak obetniesz grudzień, który wziął po Skowronku to masz 14 punktów w 9 meczach vs. 11 punktów w 9 meczach Guli. I im będziemy patrzeć dłużej to staty Hyballi polecą w dół.