Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#408
Stary 25.10.2021, 09:24
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
przeciez to jest kosmos dla Guli to co wkleiles

szklany sufit


i przypomnij sobie okolicznosci zwlaszcza meczow jesiennych , PH nie mial calego okresu , wszedl z marszu w smute poskwronkowac na 3 mega trudne mecze
Przecież mamy 14 punktów! Gdzie ten "kosmos"? Miał niezłe pierwsze dwa miesiące w 2021 i skończyło się to stratą szatni w marcu/kwietniu (mecz w Bielsku B.).

Jak obetniesz grudzień, który wziął po Skowronku to masz 14 punktów w 9 meczach vs. 11 punktów w 9 meczach Guli. I im będziemy patrzeć dłużej to staty Hyballi polecą w dół.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując