masada napisał(a):

Do kompletu Chuca też w Miedzi.
Przy okazji dowodzi to też dobitnie tego, że chuja znam się na piłce, bo cały czas się łudziłem, że on w końcu odpali i nie oceniałem aż źle jego gry, jak 3/4 forum, a liczb też nie miał przecież tragicznych. A tu liga weryfikuje go boleśnie i/lub pokazuje to też że z jego ambicjami tez jest średnio.
Czyli został mi jeszcze Savić, zaraz pewnie skończy się tak samo
|
Brakiem ambicji byłoby siedzenie na kontrakcie w Wiśle na trybunach, a nie próba odbudowania w 1 lidze. Dla mnie osobiście pokazuje to jednak że ma ambicje na grę i może jest świadomy gdzie obecnie z znajduje się jego sportowy poziom?