Kurz napisał(a):

|
Budujemy inaczej drużynę niż Piast, Pogoń, Raków czy Lechia. I niestety stać nas na piłkarzy, którzy potrafią albo do przodu albo do tyłu. W tym sezonie postawiliśmy na takich, co potrafią tylko to pierwsze...
|
Moim zdaniem to oni w większości nic nie umieją.