Liczę na Biegańskiego w bramce. Po meczu z Napoli powinien utrzymac miejsce w składzie.
Blok obronny pewnie bez zmian, ale trzeba przyznac, ze Frydrych ostatnio jest w słabszej dyspozycji.
W pomocy ktoś musi zastąpić Żukowa. Widziałbym Plewkę, ale pewnie nie jest gotowy na cały mecz. Zapewne wyjdzie Kuveljic w 1 składzie. Chciałbym zobaczyc tez Dora Hugiego od początku, ale pewnie znów wybiegniemy skrzydłami Yeboah-Starzyński.
Fajnie jakby Kuba znów wcielił się w rolę jokera.
Obstawiam nudny mecz i naszą wygraną po jakimś farfoclu w końcówce. Chociaż nie obraziłbym się na kolejne meczycho u siebie
