Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 07.08.2021, 19:38
Liczę na Biegańskiego w bramce. Po meczu z Napoli powinien utrzymac miejsce w składzie.

Blok obronny pewnie bez zmian, ale trzeba przyznac, ze Frydrych ostatnio jest w słabszej dyspozycji.
W pomocy ktoś musi zastąpić Żukowa. Widziałbym Plewkę, ale pewnie nie jest gotowy na cały mecz. Zapewne wyjdzie Kuveljic w 1 składzie. Chciałbym zobaczyc tez Dora Hugiego od początku, ale pewnie znów wybiegniemy skrzydłami Yeboah-Starzyński.

Fajnie jakby Kuba znów wcielił się w rolę jokera.

Obstawiam nudny mecz i naszą wygraną po jakimś farfoclu w końcówce. Chociaż nie obraziłbym się na kolejne meczycho u siebie
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.08.2021 o godz. 19:41.
Odpowiedz cytując