czaro napisał(a):

Po zakończeniu kariery u nas mógłby zostać działaczem, uruchomić swoje kontakty z Liverpoolu i Realu!
W Feynoordzie grał chyba z Tomkiem Rząsą. Kto wie, może pozyskałby dla nas dyrektora sportowego takiej klasy
|
O właśnie, doświadczenie uczy, że notes byłego piłkarza ma wprost niesamowite przełożenie na jego kontakty jako trenera czy tam innego dyrektora sportowego!