Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88114
Stary 01.08.2021, 07:20
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Czy dalej ktoś uważa, że Biegański nadaje się teraz do pierwszego składu?.
Czy my walczymy o coś więcej w tym sezonie czy tylko o utrzymanie? zaraz się przekonamy czy sprowadzą "Pana bramkarza" czy kolejnego zastępcę zastępcy, czwartego w kolejności....
Walczymy o spokojne utrzymanie, ew. środek tabeli. Z pucharów to puchar Polski. Zgrzały ci się styki po jednym dobrym meczu? W klubie jasno określili jaki jest cel na ten sezon, ale nie trzeba być geniuszem i można samemu ogarnąć że zmiana trenera i wymiana w sumie niemal całego zespołu (którą zapoczątkował Hybala ogrywając młodzieżowców) na nic więcej nie pozwoli.
Puchary

1q2 - Klub zapowiadał że musi sprzedawać piłkarzy. Udało się sprzedać Lisa. To był ostatni dzwonek. Że za małą kasę i do słabej ligi? Niestety, Lis to średni bramkarz. Poprawił wiele elementów ale nadal sadzi babole.

Pisałem że wylejecie wiadro pomyj na Biegańskiego, szybko poszło. Naprawdę szybko. Chciałem przypomnieć tylko że Lis podobnie zawalił nam mecz z Zagłębiem. Bywa. Biegański musi się sporo nauczyć. Jakby w wieku 19 lat grał jak dobry ligowiec to trafiłby do Arsenalu, nie do nas.

Zakup doświadczonego bramkarza to konieczność nawet jeśli Biegański zachowa jedynkę, trzeba mieć alternatywę.

Z Lisem byśmy tego meczu pewnie nie przegrali, a Carlitosem to w ogóle byśmy kukurydzę zaorali. Tylko niektóre tępe pały muszą ogarnąć wreszcie, po czterech latach (!!), że priorytetem klubu jest przetrwanie finansowe.

Ogrywamy młodych żeby ich później sprzedać. To nas będzie czasem kosztowało punkty. Innej drogi odbudowy dla nas nie ma.

czaro - nie rozumiałeś też czemu nie gra Chuka. Są ludzie na treningu, nazywamy ich trenerami, oni obserwują formę zawodników. Buchalik był OK dwa lata temu. W poprzednim sezonie przegrał rywalizację o miejsce na ławce z juniorem. Znaczy to tyle że jest w bardzo złej dyspozycji. Gdyby nie szukalibyśmy doświadczonego bramkarza na jego miejsce.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.08.2021 o godz. 07:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując